*** Jūrmalas pilsētas interaktīvo kadastra karti skatīt te..

Lai ērtāk būtu iespējams saprast plānotos risinājumus konkrētā zemes vienībā, esam sagatavojuši interaktīvās kartes. Ir sagatavotas divas interaktīvās kartes:

- karte, kurā zemes vienības iespējams meklēt un salīdzināt jaunajā plānojumā (Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojums turpmākajiem12 gadiem Plānotā (atļautā) izmantošana), līdz šim spēkā esošajā plānā (Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojums 1995-2007 (2009.)gads Teritorijas zonējums), kā arī redzēt teritorijas faktisko izmantošanu pēc 2007. gada veiktā apsekojuma.

- Karte, kurā iespējams atrast zemes vienību un saprast tajā plānoto blīvumu, augstumu un zemes vienību minimālo platību.

Zemes vienību iespējams atrast ievadot meklētāja interesējošās zemes vienības kadastra numuru (bez atstarpēm) vai adresi (ierakstot daļu no adreses, meklētājs piedāvās izvēlēties īsto.

Lai saprastu kartē norādīto zonējumu, aplūkojiet leģendu, kur vienā logā norādītas visu trīs karšu apzīmējumi. Lai atvērtu leģendu, nospiediet šo pogu loga apakšējā malā.

Lai, saprastu, kāds ir zonējums spēkā esošajā teritorijas plānojumā (Jūrmalas teritorijas plānojums 1995.-2007. Ar grozījumiem un papildinājumiem līdz 2009. gadam), izmantojiet „zoom”(pietuvināšanas) iespēju,

kas parādīs meklētās zemes vienībās teritorijas zonējumu vai faktisko situāciju. Līdzīgi otrā interaktīvajā kartē iespējams saprasts konkrētās zemes vienības apbūves parametrus.

3 Atbildes uz “Interaktīvā Jūrmalas pilsētas kadastra karte”
 1. Guntis saka:

  Kā tā var būt, ka pirms apsriešanas nav pieejama interakītīvā karte?

  —————
  Grupa93 atbilde
  Kā ir iespējams apspriest dokumentu, kas nav nodots apspriešanai, attiecīgi, nav sagatavots? Sagatavot inetraktīvo karti par plāna risinājumiem ir iespējams tikai tad, kad šādi risinājumi ir. Pie tam, interaktīvā karte ir tikai informatīva, radīta ērtākai uztveramībai.

 2. Guntis saka:

  Iet runa par šo karti!
  (Teritorijas plānotā izmantošana – interaktīva karte)
  [Interaktīvā karte - Jūrmalas pilsētas plānotā izmantošana - Grupa93]
  Man, kā Priedaines iedzīvotājam gribas redzēt, kā ”Biedrība Pridaines jahtklubs” gatavojas liegt iedzīvotājiem piekļūt Lielupes un Bumbur attekas krastiem!

  —————————-
  Grupa93 atbilde

  Teritoprijas plānojuma risinājumi neparedz piekļuves liegšanu Lielupes un Bumbur attekas krastiem, bet gan gluži otrādi, rada iespēju veidot lielāku pieejamību visiem ūdeņu krastiem.

 3. pusdzivais saka:

  Vai ir iespejams piekļūt teritorijai Priedaine2210 ar automašīnu? Ja šī teritorija attīstības plānā tiek apstiprināta kā Dabas teritorija, vai dabā pastāvošo pussagruvušo būvi no turienes drīkstēs aizvākt?

  —————
  Grupa93 atbilde

  Piekļuve ar automašīnu droši vien ir atkarīga no automašīnas izvēles, bet ik vienai zemes vienībai ir nodrošināta piekļuve. Un jā, sakārtot kādu teritoriju drīkst ne tikai tad, ja tā ir noteikta kā Dabas teritorija.

 4.