Kontakti

K. Barona iela 3-4,
Rīga, LV-1050
Tālr. +371 27373939
e-pasts: info@grupa93.lv

Rekvizīti
SIA “Grupa93”
Reģ. nr. 50103129191
PVN reģ. nr. LV50103129191
Banka: “Swedbank”, A/S
Kods: HABALV22
Konta nr. LV23HABA0551017242614

    Neils Balgalis

    vadītājs, moderators, pilsētplānotājs

    neils@grupa93.lv

      Anita Beikule

      projektu vadītāja, antropoloģe

      anita@grupa93.lv

        Rita Beikmane-Modnika

        projektu vadītāja, ainavu eksperte

        rita@grupa93.lv


          Lolita Čače

          projektu vadītāja, arhitekte, pilsētplānotāja

            Viesturs Laiviņš

            kartogrāfs

              Kristīne Casno

              projektu vadītāja, ekonomiste

                Jurijs Kondratenko

                projektu vadītājs, ekonomists

                  Ance Simanoviča

                  biroja vadītāja

                    Sarmīte Lesiņa

                    projektu vadītāja, pilsētplānotāja

                      Līga Ozoliņa

                      projektu vadītāja, publiskās pārvaldes eksperte

                        Ronalds Krūmiņš

                        kartogrāfs, dizaineris

                          Marita Nikmane

                          vides eksperte

                            Viesturs Groza

                            kartogrāfs

                            viesturs.groza@grupa93.lv

                              Klinta Alpa

                              projektu asistente

                              klinta@grupa93.lv

                                Marta Sarkane

                                kartogrāfe

                                marta@grupa93.lv