Par mums

Mēs esam pieredzes bagātākā plānošanas kompānija Latvijā (anno 1994). Pilsētplānošana, attīstības projekti, sabiedrība, vide – mēs izceļamies ar spēju eksperimentēt, meklēt jaunus risinājumus un sasniegt kvalitatīvu rezultātu.

Mēs pārzinām Latviju un Baltijas reģionu. Mūsu klienti ir pašvaldības un privātie attīstītāji. Esam realizējuši projektus vairāk kā pusē Latvijas vietu – Rīgā, Liepājā, Jūrmalā, Talsos, Latgalē, piekrastē – pilsētās, mazpilsētās un lauku teritorijās.

Mēs izstrādājam teritorijas plānojumus, lokālplānojumus, detālplānojumus, nozaru un telpiskās attīstības koncepcijas, ietekmes uz vidi novērtējumus, attīstības stratēģijas, attīstības programmas, dabas aizsardzības plānus, labiekārtojumu projektus, kultūras pieminekļu aizsardzības zonu projektus, projektu pieteikumus, pētījumus un rokasgrāmatas. Un konsultējam.

Mēs iniciējam plašu sabiedrības līdzdalības procesu – diskusijas, seminārus, atvērtību internetā, sociālajos tīklos. Mēs izstrādājam kartes un ĢIS risinājumus. Iespējams, ka šajās jomās mēs esam labākie Latvijā.

Mūsu birojs ir pāris minūšu gājienā no MK, VARAM, RD PAD – tā ir ideāla satikšanās vieta. Nāciet ciemos, ja esat galvaspilsētā!

    Neils Balgalis

    vadītājs, moderators, pilsētplānotājs

    neils@grupa93.lv

      Anita Beikule

      projektu vadītāja, antropoloģe

      anita@grupa93.lv

        Rita Beikmane-Modnika

        projektu vadītāja, ainavu eksperte

        rita@grupa93.lv


          Lolita Čače

          projektu vadītāja, arhitekte

          lolita@grupa93.lv

            Viesturs Laiviņš

            kartogrāfs

            viesturs@grupa93.lv

              Kristīne Casno

              projektu vadītāja, ekonomiste

              kristine@grupa93.lv


                Jurijs Kondratenko

                projektu vadītājs, ekonomists

                jurijs@grupa93.lv

                  Ronalds Krūmiņš

                  kartogrāfs, dizaineris

                  ronalds@grupa93.lv

                    Sarmīte Lesiņa

                    projektu vadītāja, pilsētplānotāja

                    sarmite@grupa93.lv


                      Līga Ozoliņa

                      projektu vadītāja, publiskās pārvaldes eksperte

                      liga@grupa93.lv

                        Klinta Alpa

                        projektu asistente

                        klinta@grupa93.lv

                          Marita Nikmane

                          vides eksperte

                          marita@grupa93.lv


                            Viesturs Groza

                            kartogrāfs

                            viesturs.groza@grupa93.lv

                              Marta Sarkane

                              kartogrāfe

                              marta@grupa93.lv