Kontakti

K. Barona iela 3-4,
Rīga, LV-1050
Tālr. +371 27373939
e-pasts: info@g93.lv

Rekvizīti
SIA “Grupa93”
Reģ. nr. 50103129191
PVN reģ. nr. LV50103129191
Banka: “Swedbank”, A/S
Kods: HABALV22
Konta nr. LV23HABA0551017242614

    Neils Balgalis

    vadītājs, moderators, pilsētplānotājs

    neils@g93.lv

      Anita Beikule

      projektu vadītāja, antropoloģe

      anita@g93.lv

        Rita Beikmane-Modnika

        projektu vadītāja, ainavu eksperte

        rita@g93.lv


          Līga Ozoliņa

          projektu vadītāja, publiskās pārvaldes eksperte

          liga@g93.lv

            Viesturs Groza

            kartogrāfs

            viesturs.groza@g93.lv

              Kristīne Casno

              projektu vadītāja, ekonomiste

              kristine@g93.lv


                Ronalds Krūmiņš

                kartogrāfs, dizaineris

                ronalds@g93.lv

                  Jurijs Kondratenko

                  projektu vadītājs, ekonomists

                  jurijs@g93.lv

                    Sarmīte Lesiņa

                    projektu vadītāja, pilsētplānotāja

                    sarmite@g93.lv


                      Lolita Čače

                      projektu vadītāja, arhitekte

                      lolita@g93.lv

                        Klinta Alpa

                        projektu vadītāja

                        klinta@g93.lv

                          Marita Nikmane

                          vides eksperte

                          marita@g93.lv


                            Marta Sarkane

                            kartogrāfe

                            marta@g93.lv

                              Marta Ceriņa

                              projektu asistente

                              marta.cerina@g93.lv