Par mums

Mēs esam pieredzes bagātākā plānošanas kompānija Latvijā (anno 1994). Pilsētplānošana, attīstības projekti, sabiedrība, vide – mēs izceļamies ar spēju eksperimentēt, meklēt jaunus risinājumus un sasniegt kvalitatīvu rezultātu.

Mēs pārzinām Latviju un Baltijas reģionu. Mūsu klienti ir pašvaldības un privātie attīstītāji. Esam realizējuši projektus vairāk kā pusē Latvijas vietu – Rīgā, Liepājā, Jūrmalā, Talsos, Latgalē, piekrastē – pilsētās, mazpilsētās un lauku teritorijās.

Mēs izstrādājam teritorijas plānojumus, lokālplānojumus, detālplānojumus, nozaru un telpiskās attīstības koncepcijas, ietekmes uz vidi novērtējumus, attīstības stratēģijas, attīstības programmas, dabas aizsardzības plānus, labiekārtojumu projektus, kultūras pieminekļu aizsardzības zonu projektus, projektu pieteikumus, pētījumus un rokasgrāmatas. Un konsultējam.

Mēs iniciējam plašu sabiedrības līdzdalības procesu – diskusijas, seminārus, atvērtību internetā, sociālajos tīklos. Mēs izstrādājam kartes un ĢIS risinājumus. Iespējams, ka šajās jomās mēs esam labākie Latvijā.

Mūsu birojs ir pāris minūšu gājienā no MK, VARAM, RD PAD – tā ir ideāla satikšanās vieta. Nāciet ciemos, ja esat galvaspilsētā!


    Neils Balgalis

    vadītājs, moderators, pilsētplānotājs

    neils@g93.lv

      Anita Beikule

      projektu vadītāja, antropoloģe

      anita@g93.lv

        Rita Beikmane-Modnika

        projektu vadītāja, ainavu eksperte

        rita@g93.lv


          Līga Ozoliņa

          projektu vadītāja, publiskās pārvaldes eksperte

          liga@g93.lv

            Viesturs Groza

            kartogrāfs

            viesturs.groza@g93.lv

              Marita Nikmane

              vides eksperte

              marita@g93.lv


                Ronalds Krūmiņš

                kartogrāfs, dizaineris

                ronalds@g93.lv

                  Jurijs Kondratenko

                  projektu vadītājs, ekonomists

                  jurijs@g93.lv

                    Sarmīte Lesiņa

                    projektu vadītāja, pilsētplānotāja

                    sarmite@g93.lv


                      Lolita Čače

                      projektu vadītāja, arhitekte

                      lolita@g93.lv

                        Klinta Alpa

                        projektu vadītāja

                        klinta@g93.lv

                          Marta Ceriņa

                          projektu asistente

                          marta.cerina@g93.lv


                            Marta Sarkane

                            kartogrāfe

                            marta@g93.lv